* *
Last 20 Shouts:

 

horror

Dzisiaj o 14:22
ja bym poczekal z kupowaniem na black friday - w zeszlym roku rozsylali jakies haslo do wpisania przy zakupach, ktore dawalo 50 procent znizki
 

sejmitar

Dzisiaj o 11:23
A dwóch paczek byś nie zasycił :) ? z tego co widzę, objętościowo to 9 kart + 2x paczka "raresetowa" plus kilka boosterków.

qrczak

Dzisiaj o 03:03
Unixa zasyce ;)
 

katsa

2014-11-21, 17:37
Pogadamy w czwartek. Nie wiem jeszcze kiedy będę na miejscu, bo prywatnie się nie wybieram.

Muszę też popatrzeć jaka duża jest ta paczka. Bo nie wezmę drugiej walizki na to:)
 

burning_librarian

2014-11-21, 15:33
a ja za dragona.

Alchemist

2014-11-21, 15:06
Jeśli byłaby możliwość, żeby Katsa kupił to w USA to ja mógłbym zapłacić za dwa sloty - spider i fenix.
 

Bondu

2014-11-21, 14:35
Jak Katsa nam kupi to ja moge wejsc na lwa
 

Aramasu

2014-11-21, 13:03
w takiej opcji piszę się na mantisa
 

katsa

2014-11-21, 12:48
Ja to mogę przywieźć ze stanów.

quas

2014-11-21, 12:38
pewnie z kosztem wysylki bedzie 100-120$, przy 9 osobach wychodzi za 40pln 1 postac do kolekcji + pare foil i pare full artow z CoM + boosterek szczescia z TNO.
w taka wersje moglbym wejsc pod warunkiem wolnego lwa.

qrczak

2014-11-21, 12:30
a może by sie tak zebrać w 9 osób (różnoklanowych) zakupić ten holliday pack? sie by podzielziło pozostałą zawartość w miarę równo ;)
 

Aramasu

2014-11-20, 01:12
gdyby ktoś mimo wszystko zamawiał gift packa i będzie miał na zbyciu foilową mantiskę w rozsądnej cenie (w packu ma być teraz wszystkie 9 foilowych postaci) to proszę o info
 

sejmitar

2014-11-18, 10:45
Nope. Jak akcja nie ma gold kosztu, to go nie ma i nie możesz za nią płacić. Np. za lobbowanie po fawor. Invest dodaje się do GC akcji, i dopiero wtedy zamienia się koszt NULL na zero.

Tensai

2014-11-18, 09:46
@kempy: ja to czytam: jak coś nie ma kosztu, to ma koszt zero. A jak coś ma koszt zero, to mogę przepłacić, a reszta wpada do gold poola.

quas

2014-11-18, 00:28
Kempy, CoM nie jest najszczesliwszym dodatkiem. Holiday packi kupuja raczej stali bywalcy a ci nabyli juz set CoM (bez fallenow).
IMO marketingowo denny uklad; skoro extra bonusem jest alt.art/foil to mogli sie tego trzymac ale nie z dodatku ktory od lutego moze wyleciec z gl formatu turniejowego.
 

kempy

2014-11-18, 00:01
swoja droga co mogloby byc w takim holiday packu zeby cieszyl sie popularnoscia? oprocz 'exclusive promo cards' oczywiscie.
 

sejmitar

2014-11-17, 23:40
Raczej : dodajmy coś do Holiday Gifta, bo nikt go nie chce kupić :)
 

mirumo

2014-11-17, 21:58
Sprzedajmy CoM bo bo już nikt nim nie gra ? WTF?

http://www.l5r.com/2014/11/17/currency-war-2014-holiday-box-info/
 

kempy

2014-11-17, 21:22
ale tylko takie z investem

Tensai

2014-11-17, 19:48
http://www.alderac.com/forum/viewtopic.php?f=59&t=110890 ale jaja, można przepłacać za akcje bez kosztu, powiedział gilador

Show 50 latest

Co się u nas dzieje

Bielsko-Biała
Pogrywanie: Turnieje w każdą sobotę w sklepie Gnom od 11:00 w górę.

Bydgoszcz
Pogrywanie: Pytać o sklep PEGAZ.

Gdynia
Pogrywanie: Spotykamy się teraz pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem, od ok. godziny 16 w pubie Donegal.

Gliwice
Pogrywanie: W każdy (uwaga - od lutego 2010 zmiana!) czwartek Gliwice spotykają się w 4Art o godzinie 17:30

Jaworzno
Pogrywanie: Sklep MGŁA, ul. Farna 6, w każdy wtorek od godziny 18.

Katowice
Pogrywanie: Dość często pojawiają się w Bardzie w piątki od godziny 16.

Kraków
Pogrywanie: Czwartki i niedziele Cafe Artefakt ul. Dajwór.

Lublin
Pogrywanie: Szukajcie a znajdziecie.

Szczecin
Pogrywanie: Co środę w pubie Long Bridge przy ul. Monte Cassino o godzinie 17.

Toruń
Pogrywanie: Grajfer, ul. Mostowa 19, środy godzina 19.

Wadowice
Pogrywanie: Pogrywanie: W klubie Gildii Fantastów przy Wadowickim Centrum Kultury (wejście od ul. Sienkiewicza). Często-gęsto również w wieczory w tygodniu, szczególnie we wtorki i czwartki.

Warszawa
Pogrywanie: Granie towarzyskie Graal (Blue City) w środy od 16:30 do 22:00.
Turnieje w soboty w sklepie Graal (Blue City) od 10:30 do... końca

Wrocław
Pogrywanie: Zwykle w poniedziałki, środy, czwartki lub piątki po 17 oraz soboty po 11 w KFC na Świdnickiej.

Zabrze

Pogrywanie: Pytajcie a się dowiecie.
użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 1209
  • Latest: Neoko
Stats
  • Wiadomości w sumie: 93921
  • Wątków w sumie: 7128
  • Online Today: 20
  • Online Ever: 65
  • (2013-04-11, 16:17)
Użytkownicy online
Users: 4
Guests: 10
Total: 14

Sezon 2014 - Polska

Bielsko-Biała
Level 10 Tournament odbędzie się w sklepie GNOM w Bielsku-Białej przy ulicy 3 Maja 3/3 w dniu 27 grudnia. Początek o godzinie 11. Dokładniejsze informacje : TUTAJ. To ostatnia okazja aby coś ugrać w roku 2014 (tym razem na pewno :) ) - bi derr...

Jaworzno
Turniej Storyline odbył się w sklepie MGŁA w Jaworznie przy ulicy Farnej 6 w dniu 15 listopada. Dokładniejsze informacje : TUTAJ.
And the winner is... Jacek Jachymowski!

Bydgoszcz
Mistrzostwa Polski odbyły się na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ulicy Kopernika 1 w dniach 20 i 21 września. Dokładniejsze informacje, w tym dyskusje o zakwaterowaniu : TUTAJ.
And the winner (of Main Event) is... Mariusz Ostafin!
And the winner (of 2/3 Main Event) is... Jacek Jachymowski!

Zbrosławice

Wakacje w siodle III zostały zorganizowane po raz (jak sam numer wskazuje) trzeci przez ekipę gliwicką w dniach 11-13.07. Sam turniej (o posiadanie magicznego rumaka) odbył się w sobotę 12.07. Dokładniejsze informacje : TUTAJ.
And the winner is... Łukasz Ziemba!

Szczyrk

Kotei SZCZYRK odbył się w dniach 13-15 czerwiec w hotelu "Orle Gniazdo"! Dokładniejsze informacje : TUTAJ.
And the winner is... Rafał Skorupski!

Szczecin

Kotei SZCZECIN zakończył się już... Kto nie był, niech żałuje. Dokładniejsze informacje : TUTAJ.

And the winner is ... Kamil Magda!

Mistrzostwa Świata 2014

Sheffield

World Championships L5R odbyły się w Sheffield w dniach 10-12 październik 2014. Dokładniejsze informacje : TUTAJ.

And the winner (of Main Event) is ... Bartłomiej Chrobak
And the winner (of Strict) is ... Miłosz Wierzchoń
And the runner-up (of Strict) is ... Tomasz Buda
And the runner-up (of Second Chance) is ... Piotr Marcinkowski

Gratulacje można przekazywać : TUTAJ.

Specjalnie dla Chikan Gatsu wypowiedział się nasz nowy World Champion :
ja własnie zrezwygnowałem z wyjazdu na WC, gdyż wiszący od XX czasu ruling, że VTD nie kasuje na satałe guidance in war został DZIŚ zmieniony na to, ze kasuje all efekty permanentnie. poziom frustracji osiągnął u mnie zenit. Też jestem ich Klientem też wydaje hajsy na tą grę, kupiłem bilet i wpłaciłem prerejestrację

i mam już ich dość.

Gratulujemy :)

The New Order

Gdyby ktoś chciał zagrać gotowcem, poniżej znajdują się linki do "proponowanych" decków klanowych po TNO (wystarczy kliknąć "PDF") oraz artykuły na ich temat (ikonki klanowe). Całość obejrzeć można TUTAJ.
PDF PDF PDF PDF PDF PDF PDF PDF PDF

Poniżej - ostatnio dyskutowane karty. Wszystkie wątki o kartach z The New Order można znaleźć TUTAJ.

Najnowsze plotki

I'atz'ek [Dzisiaj o 15:52]

kempy [Dzisiaj o 14:24]

sejmitar [Dzisiaj o 11:25]

katsa [2014-11-21, 23:45]

ORO [2014-11-21, 22:32]

I'atz'ek [2014-11-21, 22:24]

sejmitar [2014-11-21, 18:37]

Bolek [2014-11-21, 17:21]

Aramasu [2014-11-21, 09:46]

Ampher [2014-11-21, 03:07]

PROSIAK_PULAS [2014-11-20, 17:22]

Lehu [2014-11-20, 16:00]

Assur [2014-11-19, 02:55]

quas [2014-11-18, 09:30]

agg [2014-11-17, 17:39]

Listy kart

The New Order, spisany i wylistowany. Kliknięcie w ikonkę typu przenosi do Oracla, w tytuł - do wątku na forum.

Coils of Madness

1(F)Fudo's Assurances
2(F)Hantei's Guidance
3(F)P'an Ku's Madness
4(F)An Empire of Madness
5(F)An End to Hostilities
6(F)Dark Audience
7(F)Rampant Paranoia
8(F)Riot in the Second City
9(F)The Second Battle of Beiden Pass
10(F)The Empire's Foe Exposed
11(F)The Madness Spreads
12(F)Bamboo Harvesters (Exp2)
13(F)Border Keep (Exp2)
14(F)Colonial Dojo
15(F)Colonial Temple
16(F)Fudoist Advisor
17(F)Questionable Merchant
18(F)Recruitment Station
19(F)Suikihime's Chambers
20(F)Temple of Madness
21(F)Temple of Tengen
22(F)Hida O-Ushi (Inexp)
23(F)Hiruma Nikaru (Exp2)
24(F)Kasuga Aizawa
25(F)Kuni Renyu (Exp2)
26(F)Nishoji
27(F)Yasuki Tono (Exp)
28(F)Asukai
29(F)Doji Hakuseki (Exp3)
30(F)Doji Hoturi (Inexp)
31(F)Kakita Hideo (Exp2)
32(F)Kakita Ichigiku
33(F)Suzume Shindo
34(F)Kimura
35(F)Kitsuki Daisuke (Exp2)
36(F)Kitsuki Kinaro (Exp)
37(F)Togashi Mitsu (Inexp)
38(F)Togashi Noboru (Exp)
39(F)Usagi Seki
40(F)Akodo Tsudoken (Exp2)
41(F)Ikoma Aimi (Exp)
42(F)Ikoma Natsu (Exp)
43(F)Jikoji
44(F)Matsu Nimuro (Exp2)
45(F)Morito Inoue
46(F)Moshi Tomiko (Exp)
47(F)Okazaki
48(F)Tochiko
49(F)Tsuruchi (Inexp)
50(F)Yoritomo Kanaye (Exp)
51(F)Yoritomo Minori (Exp)
52(F)Asako Chukage (Exp2)
53(F)Asako Kaitoko (Exp)
54(F)Hamuro
55(F)Isawa Tsuke (Exp1CoM)
56(F)Shiba Iaimiko (Exp)
57(F)Tonbo Inuyama
58(F)Bayushi Kachiko (Exp1CoM)
59(F)Bayushi Kahoku (Exp2)
60(F)Bayushi Nitoshi (Exp)
61(F)Rokkaku
62(F)Shosuro Kameyoi (Exp)
63(F)Daigotsu Arakan (Exp)
64(F)Daigotsu Gyoken (Exp3)
65(F)Susumu Kuroko
66(F)Toku Saiga
67(F)Yunmen
68(F)Akumasa
69(F)Asako Usohara
70(F)Asp Skirmisher
71(F)Hantei XVI (Inexp)
72(F)Ichiro Otani
73(F)Iuchi Takaki
74(F)Kokujin (Inexp)
75(F)Otomo Suikihime (Exp)
76(F)P'an Ku (Exp)
77(F)Sengmai
78(F)Takujin
79(F)The Dark Naga (Exp)
80(F)The Shakash (Exp)
81(F)Tsi Hayamizu
82(F)Zansho (Exp)
83(F)Iuchi Karasu (Inexp)
84(F)Komori Miyano
85(F)Moto Ming-Gwok (Exp)
86(F)Moto Taigo (Exp)
87(F)Shinjo Tselu (Exp)
88(F)Tsiang
89(F)Aberrations
90(F)Fudo's Fiends
91(F)Lone Sentry
92(F)Maddened Horde
93(F)Naga Remnants
94(F)Reconnaissance Scouts
95(F)Shinobi Vassal
96(F)Thunderous Legion
97(F)Armor of the Mad
98(F)Blood of the Preserver (Exp)
99(F)Heart of Fudo (Exp2)
100(F)Justice of the Crane
101(F)Koan's Jingasa
102(F)Koan's Robes
103(F)Koan's Scroll Satchel
104(F)Koan's Staff
105(F)Parangu
106(F)The Egg of P’an Ku (Exp)
107(F)False Ring of Air
108(F)False Ring of Earth
109(F)False Ring of Fire
110(F)False Ring of the Void
111(F)False Ring of Water
112(F)Among the Clouds
113(F)Blade of Storms
114(F)Flame Lash
115(F)Hidden Power
116(F)Koan's Whisper
117(F)Soul of the Earth
118(F)Tempest of Air
119(F)Typhoon Surge
120(F)A Magistrate Falls
121(F)Death of the Winds
122(F)Deliberations
123(F)Delicate Gamble
124(F)Fires of Turmoil
125(F)Invocation
126(F)Looming Danger
127(F)Moments of Destiny
128(F)No Way Out
129(F)Overwhelming Chaos
130(F)Strength in the Earth
131(F)Strength of the Divine
132(F)Suikihime's Sanction
133(F)Temple Grounds
134(F)The Heaven's Blessing
135(F)The Tale of the Disgraced
136(F)Unbearable Weight
137(F)Foothold of the Mad
138(F)The False Path
Promotional
1(F)Hiruma Ogata
2(F)Daidoji Adachi
3(F)Mirumoto Kazuya
4(F)Ikoma Ayumi
5(F)The False Nimuro
6(F)Yoritomo Tonogi
7(F)Isawa Ryuzo
8(F)Yogo Katsuta
9(F)Nishiguchi
10(F)Bat
11(F)Imposter
12(F)Moto Xin
13(F)Renyu's Dog
Booster exclusive
1(F)Hiruma Ogata
2(F)Daidoji Adachi
3(F)Mirumoto Kazuya
4(F)Ikoma Ayumi
5(F)Yoritomo Tonogi
6(F)Isawa Ryuzo
7(F)Yogo Katsuta
8(F)Nishiguchi
9(F)Moto Xin

Gates of Chaos

1(U)Blood of Shahai
2(C)A Fever in the Blood
3(R)Journey's End Siege
4(U)Riding to the Rescue
5(C)Abundant Farmlands
6(C)Coastal Pearl Bed
7(R)Exquisite Silk Works
8(U)Fudoist Temple
9(U)Glassworks
10(R)Imperial Explorer's Dojo
11(R)Jade Mine
12(R)Productive Mine
13(R)Slave Pits
14(C)The Breeding Ground
15(U)The Tower of Vigilance
16(U)Hida Gojiro
17(U)Hida Tadama
18(C)Kaiu Sokokaze
19(R)Toritaka Chokichi (Exp)
20(R)Toritaka Iabuchi
21(C)Yasuki Daisuki
22(R)Asahina Kitiaru (Exp)
23(U)Asahina Shigemitsu (Exp)
24(C)Daidoji Soken
25(R)Daidoji Tametaka (Exp)
26(R)Daidoji Tobei
27(U)Doji Razan
28(U)Kitsuki Nakai (Exp)
29(C)Mirumoto Bojan
30(R)Mirumoto Katagi (Exp)
31(C)Mirumoto Omero
32(R)Tamori Jinai
33(U)Togashi Noritada
34(R)Akodo Dairuko (Exp)
35(U)Akodo Kamina (Exp)
36(C)Akodo Nojima
37(U)Ikoma Ayumu (Exp)
38(C)Ikoma Jeiku
39(R)Kitsu Ririko
40(C)Kitsune Yuko
41(U)Moshi Rukia (Exp)
42(U)Moshi Sasako (Exp)
43(C)Tsuruchi Gombei
44(R)Yoritomo Hiromi (Exp)
45(R)Yoritomo Mikaru
46(R)Asako Ifukube
47(R)Asako Karachu
48(C)Isawa Hajime
49(C)Isawa Koizumi
50(U)Isawa Norimichi (Exp)
51(U)Shiba Tsurao
52(C)Bayushi Amorie
53(U)Bayushi Manami (Exp)
54(U)Shosuro Nigawa
55(R)Soshi Kodanshi (Exp)
56(C)Yogo Nobukai
57(R)Yogo Takashi
58(C)Daigotsu Kikumura
59(R)Daigotsu Ryuko
60(C)Lao-she
61(U)M'rika (Exp)
62(R)Ninube Onchi (Exp)
63(U)Susumu Haikaro
64(U)Abdollah
65(C)Boyoh Mercenary
66(U)Chuda Hikano
67(C)Hoshoku-sha
68(R)Legulus
69(C)The Lost Colossus
70(C)Ide Hinobu
71(C)Moto Daiken
72(U)Shinjo Kinto (Exp)
73(R)Shinjo Tselu (Exp2)
74(R)Shinjo Yoshie
75(U)Utaku Sayaka
76(U)Aulus
77(U)Camel Mounts
78(R)Clay Kshatriya
79(R)Elephant Cavalry
80(R)Enslaved Djinn
81(C)Frontier Farmer
82(U)Kamalakar's Harem
83(C)Scholarly Hermit
84(U)Spawn of Vritra
85(U)Spitting Llama
86(C)The Bestial Ones
87(C)Yodotai Legionnaire
88(U)Divination Bowl
89(U)Kshatriya Artifacts
90(C)Lantern Oil
91(R)Lost Blade of the Maharaja
92(C)Map of the Northern Colonies
93(R)Red Hunger's Fang
94(C)Seppun's Blessed Blade
95(U)Shard of the Great Death's Bones
96(C)Translated Story of Shaharazad
97(U)Watersteel Sword
98(R)Befriend the Tides
99(R)Cast Aside Appearances
100(R)Constructing the Self
101(R)Focus on the Flame
102(U)Gates of Chikushudo
103(R)Kiyoshi's Wrath
104(U)My Ancestor's Steed
105(U)Poison the Cup
106(C)Steal the Candle's Flame
107(C)Study the Wheel
108(R)The Tao of Fudo
109(U)The Thunder Resounds
110(U)A Doomseeker's Tomb
111(U)A New Perspective
112(U)A Welcome Reprieve
113(C)Allied Efforts
114(U)Ashalan Ambush
115(U)Boiling Point
116(C)Chaos of Battle
117(R)Claiming the Ruins
118(C)Defensive Formation
119(C)Exotic Farmlands
120(U)Friends in the Jungle
121(R)Hidden Storehouse of House Rafiq
122(U)Holding Cells
123(C)Honor Replaces Rage
124(U)Iaijutsu Dojo
125(R)Ivinda Village
126(U)Ivory Magistrate Outpost
127(C)Lakeside Retreat
128(R)Lesson from the Heralds
129(C)Looting the Ruins
130(U)Lost Caravan
131(C)Merchant Patronage
132(C)Mukudori's Wisdom
133(R)New Cavalry Tactics
134(U)Nubane's Defense
135(C)Outnumbered
136(C)Practicing Kata
137(R)Recovering What Was Lost
138(C)Ritual Preparation
139(R)Sorrowful Prayer
140(R)Strength of the Bear
141(C)Tactical Setback
142(R)The Crystal Tears
143(C)The Eternal Rainbows
144(R)The False Route
145(R)The Final Lesson
146(U)The Tomb of Sun Tao
147(R)Trade Embargo
148(C)Uncovering Treasures
149(C)Unexpected Discovery
150(R)Unsettling Gathering

Aftermath

1(U)Chagatai's Wrath
2(U)The Inevitable Grasp of Conquest
3(U)The Ways of Sensei Wu
4(R)Changing the Game
5(R)Into the Wastes
6(U)Marriage of the Emerald Champion
7(U)Purge of Fudoism
8(C)The Asahina's Shame
9(C)Exotic Market
10(R)House of Prophecy
11(R)Jade Pearl Inn
12(C)Nexus of Lies
13(R)Suana Dojo
14(C)Well-Defended Farm
15(C)Yukihime's Hot Springs
16(U)Hida Kaiji (Exp)
17(R)Hida Kurabi
18(C)Hiruma Koru
19(U)Kaiu Esumi (Exp)
20(C)Kaiu Gorobei
21(U)Yasuki Jiro
22(U)Asahina Umehiko
23(R)Daidoji Gensai
24(R)Daidoji Tametaka
25(C)Doju Korihime
26(U)Doji Tatsuki (Exp)
27(C)Kakita Ujirou
28(C)Kitsuki Miroken
29(C)Mirumoto Hatsuto
30(R)Mirumoto Kalen (Exp)
31(R)Tamori Shinji
32(U)Togashi Noboru (Exp2)
33(U)Togashi Obote
34(U)Akodo Kano (Exp)
35(R)Akodo Uehara (Exp)
36(C)Ikoma Takakura
37(U)Kitsu Tamao
38(R)Matsu Miura
39(C)Matsu Ryohei
40(R)Kitsune Merihiko (Exp)
41(U)Kitsune Yamazaru
42(C)Moshi Ikako
43(C)Tsuruchi Shusaku
44(R)Yoritomo Toganin
45(U)Yoritomo Yashinko (Exp)
46(C)Asako Misora
47(R)Isawa Ikariya
48(R)Isawa Tsumaro
49(U)Natsumi (Exp)
50(C)Shiba Heirai
51(U)The Broken Man
52(U)Bayushi Dijuro
53(R)Bayushi Jin-e
54(C)Bayushi Mifuyu
55(U)Bayushi Wateru
56(C)Shosuro Chizuru
57(R)Shosuro Takazaki
58(U)The Sorrow (Exp)
59(U)Daigotsu Chiboshi
60(R)Daigotsu Endo
61(R)Daigotsu Kanpeki (Exp2)
62(C)Goyu Obayashi
63(C)Nonaka
64(U)Susumu Takada
65(C)Isidoros
66(R)Iweko Seiken
67(R)Iweko Shibatsu
68(U)Kitsune Kichi (Exp)
69(C)Usui
70(U)Ide Mutsuken
71(R)Iuchi Wattu
72(U)Moto Paikao
73(R)Shinjo Kinto (Exp2)
74(C)Shinjo Sujikaro
75(C)Utaku Sakiko
76(R)Band of Brothers
77(R)Black Riders
78(C)Commander's Steed
79(R)Court Scribe
80(U)Disciples of Ganesh
81(C)Floating Reserve
82(U)Front Rank Troops
83(U)Legion of the Fallen
84(R)Legulus's Legion
85(U)Long Range Scout
86(C)Seasoned Ashigary
87(C)Senior Infantry Legion
88(R)Dagger of the Crystal Wind
89(U)Fortune's Charm
90(R)Khalimpeh-jiak
91(U)Ningen's 'Treatise on the Nezumi'
92(C)Ominous Armor
93(C)Stonemason's Hammer
94(C)Tankoji
95(R)Tiger Claw
96(U)Tsujiken's Coin
97(R)Versatile Blade
98(U)Banished from the Realm
99(R)Blistering Rain
100(U)Chikushudo's Infusion
101(U)Drawing on All Things
102(R)Hitomi's Devotion
103(C)Mystical Augmentation
104(U)Reverse Fate
105(R)Sailor's Warning
106(R)Searing Siege
107(U)The Earth's Armor
108(C)The Wind's Champion
109(R)Yojimbo of Earth
110(R)A Moving Battle
111(C)A Small Favor
112(C)A Warrior's Brutality
113(C)Absolution
114(C)Banzai!
115(C)Benediction
116(C)Breaking the Rhythm
117(R)Concealed Reserves
118(R)Demonstrating Technique
119(U)Desire
120(R)Directing the Battle
121(U)Dying Remonstration
122(R)Expanding Gardens
123(C)Expensive Achievement
124(U)Find Your Center
125(U)Grasp the Swords
126(C)Hold the Walls
127(U)Knowledge and Power
128(C)Lonely Battlefield
129(C)Lost Equipment
130(C)Lost in Transit
131(C)Marshal Your Strength
132(R)Mercantile Conflict
133(R)Move the Troops
134(C)Never Without a Weapon
135(R)Planted Evidence
136(U)Provoked Violence
137(U)Respect
138(U)Return to Action
139(R)Sleight of Hand
140(U)Steal an Advantage
141(C)Strategic Withdrawal
142(C)Suffer the Consequences
143(R)The Legion's Might
144(U)The Way of the World
145(R)Thoughtless Sacrifice
146(U)Two Steady Breaths
147(R)Unchecked Fury
148(C)Unholy Strike
149(U)Unpleasant Truths
150(C)Unseemly Alliance

The Coming Storm

1(R)Auspicious Arrival
2(U)Denial
3(R)The Blessing
4(C)Alchemy Lab
5(U)Bookkeeper
6(C)Bountiful Fields
7(U)Carptener Shrine
8(C)Cloth Market
9(C)Defensive Memorial
10(C)Expansive Range
11(C)Hotei's Smile
12(R)House of Disgrace
13(C)Kaiu Engineers
14(U)Shigekawa's Court
15(U)Summer Court
16(U)Temple of Serenity
17(R)Temple of the Heavelny Crab
18(R)Tunnel Network
19(C)Voice of Experience
20(C)Hida Zabeiru
21(C)Hiruma Maiko
22(R)Kuni Shioda (Exp2)
23(U)Toritaka Isai
24(U)Yasuki Aitoko
25(R)Yasuki Shairei
26(U)Daidoji Ryushi
27(R)Daidoji Sutebo
28(C)Doji Natsuyo
29(C)Kakita Burei
30(R)Kakita Jikeru
31(U)Kakita Mitohime
32(R)Kitsuki Kira
33(C)Mirumoto Reiji
34(U)Mirumoto Takanori
35(U)Tamori Junya
36(C)Tamori Touya
37(R)Togashi Yayoi
38(R)Akodo Iketsu
39(C)Ikoma Keisuke
40(U)Ikoma Shungo
41(U)Kitsu Asato
42(R)Kitsu Leiko
43(C)Matsu Marii
44(U)Kitsune Beiko
45(C)Moshi Raiko
46(C)Tsuruchi Hikari
47(R)Tsuruchi Yashiro (Exp)
48(U)Yoritomo Shotsuo
49(R)Yoritomo Yusuke
50(R)Isawa Genma
51(R)Isawa Kaname (Exp)
52(C)Isawa Kido
53(U)Isawa Muira
54(C)Shiba Kakei
55(U)Shiba Yuuchi
56(R)Bayushi Akagi
57(U)Bayushi Fuyuko
58(R)Bayushi Jinn-Ja
59(C)Bayushi Kotomuri
60(U)Shosuro Kayo
61(C)Shosuro Sadao
62(C)Daigotsu Atsushi
63(R)Daigotsu Teruo
64(C)Nao
65(U)Sora
66(U)Susumu Mizuki
67(R)Susumu Takuan
68(U)Aikiren
69(C)Oneiyara
70(R)Patairaku no Oni
71(C)Seppun Teshan
72(R)Zenathaar
73(U)Ide Aragaki
74(R)Ide Kosaka
75(U)Moto Erdene
76(C)Moto Qorin
77(C)Shinjo Ajasu
78(R)Utaku Saiken
79(R)Assault Unit
80(C)Battle Attendants
81(C)Cavalry Escort
82(C)Defensive Miko
83(U)Mobile Troops
84(U)Personal Guard
85(U)Profiteer
86(C)Samurai Lancers
87(R)Traveling Ronin (Exp)
88(C)Yomanri Archers
89(C)Zlkyt's Family
90(R)Aramasu's Mask
91(U)Awakened Naginata
92(U)Bishamon's Bow
93(R)Bo of Ritual Blessings
94(C)Jiramu's Wakizashi
95(C)Kaiu Axe
96(U)Kikko
97(C)Osano-Wo's Bow
98(U)Singing Blade
99(R)Sohei's Ono
100(C)Tested Blade
101(C)Untested Blade
102(U)Aranai Sensei
103(U)Suikihime Sensei
104(C)Fear the Thunder
105(R)Interrupt the Void's Flow
106(C)Legacy of Tadaka
107(U)Look Into the Soul
108(R)Sinful Dreams
109(U)The Dragon's Breath
110(R)The Dragon's Talon
111(C)The Swell of Storm
112(U)Visions of Darkness
113(R)A Growing Rift
114(R)Arrival of the Ivory Champion
115(U)Bitter Lies Technique
116(C)Bleak Lands
117(C)Bonds of Service
118(U)Contained at Court
119(C)Death from Above
120(C)Defending the City
121(C)Denying the False Form
122(R)Discovering the Anvil of Earth
123(U)Discovering the Daisho of Water
124(R)Discovering the Seeds of the Void
125(U)Discovering the Shakuhachi of Air
126(R)Inspired Leadership
127(U)Iron and Stone
128(U)Kharmic Threat
129(C)Losing Favor
130(C)Merciless Assault
131(U)Open Roads
132(C)Persuasive Tactics
133(C)Proper Equipment
134(R)Punishing Blow
135(U)Relentless
136(R)Relocating the Court
137(C)Scout Training
138(U)Signal the Scouts
139(R)Strength in Subtlety
140(C)Strike as the Earth
141(C)Strike as the Wind
142(U)Sudden Storm
143(U)Swan Technique
144(C)Taken Hostage
145(C)The Eterlan Chase
146(U)Thousand Year Rivalry
147(U)Unsanctioned Strike
148(R)Way of the Crab
149(R)Way of the Crane
150(R)Way of the Dragon
151(R)Way of the Lion
152(R)Way of the Mantis
153(R)Way of the Phoenix
154(R)Way of the Scorpion
155(R)Way of the Spider
156(R)Way of the Unicorn

A Line in the Sand

1(R)Abdication
2(R)The Samurai Caste Divides
3(R)The Serpent War
4(R)Coastal Lane
5(C)Colonial Market
6(C)Contested Market
7(C)Hanamachi
8(R)House of Floating Petals
9(C)House of Loose Silk
10(C)House of the Floating Lotus
11(U)Kumite Grounds
12(U)Lonely Dojo
13(U)Momiji's Chambers
14(C)Musha-Gaeshi
15(C)Second City Harbor
16(U)Second City Market
17(C)The Inner Ring
18(U)The Ivory Courtroom
19(R)Hida Kozan
20(C)Hida Kurima
21(U)Hiruma Daizen
22(C)Kuni Araizen
23(R)Yasuki Hora
24(U)Yasuki Nakura
25(C)Daidoji Hirota
26(R)Daidoji Natsuki
27(U)Daidoji Takeda
28(R)Kakita Ariyoshi
29(U)Kakita Mariko
30(C)Kakita Shinichi
31(C)Mirumoto Futoro
32(C)Mirumoto Jaikei
33(U)Mirumoto Saiko
34(U)Tamori Ginrao
35(R)Tamori Wataru
36(R)Togashi Shao
37(R)Akodo Niito
38(U)Ikoma Akinari
39(C)Ikoma Genichi
40(R)Kitsu Junsuke
41(U)Kitsu Watanabe
42(C)Matsu Rishou
43(U)Kitsune Nakumi
44(R)Kitsune Satoko
45(C)Tsuruchi Kaitaru
46(U)Tsuruchi Taito
47(C)Yoritomo Dairu
48(R)Yoritomo Haruna
49(C)Agasha Beiru
50(R)Isawa Kaisei
51(R)Isawa Orinoko
52(U)Isawa Waiko
53(U)Shiba Tuoko
54(C)Shiba Yinfuo
55(U)Bayushi Atsuto
56(C)Bayushi Yasunari
57(C)Shosuro Kiyofumi
58(U)Shosuro Yasumasa
59(R)Soshi Kitaiko
60(R)Yogo Gingo
61(C)Daigotsu Jemaru
62(R)Goju Saido
63(C)Marimako
64(R)Susumu Jaru
65(U)Susumu Tanjin
66(U)Yasi
67(C)Akenohoshi
68(R)Harukaze
69(U)Momiji
70(U)Natsumi
71(R)Oboro
72(C)Suzune
73(R)Ide Ryou
74(C)Iuchi Kalsang
75(R)Moto Alani
76(U)Moto Kyouaku-Inu
77(C)Shinjo Shimikoto
78(U)Utaku Kimiono
79(U)Colonial Conscripts
80(X)Dark Naga Ambusher
81(R)Dragon Elite Inkyo
82(C)Front Line Fodder
83(C)Ichigo's Guard
84(X)Legion of the Khan
85(X)Mercenary Guard
86(X)Mounted Skirmisher
87(X)Pursuit Riders
88(X)Sons of Gusai
89(X)Spider Elite Sohei
90(X)Talented Maiko
91(U)Aranai's Armor
92(C)Aranai's Kama
93(X)Crude Dai-kyu
94(R)Ensorcelled Longsword
95(C)Heirloom Tanto
96(X)Hidden Dagger
97(U)Official Sanction
98(X)Opportune Weapon
99(X)Shikomizue
100(U)Shinai
101(R)Staff of the Raja's Court
102(X)Stockpiled Weapon
103(R)Toshigoku's Blade
104(U)Kobi Sensei
105(U)Sachina Sensei
106(U)Tanizaki Sensei
107(U)Yung Sensei
108(X)Burning Spirit
109(X)Guidance in War
110(X)Impassable Waters
111(X)Light of the Morning Sun
112(X)Past and Future
113(R)See the Soul's Past
114(X)Stones of Purity
115(X)Suspending Wind
116(X)Thundering Waves
117(C)A Kensai's Art
118(R)A Kensai's Victory
119(U)A Kensai's Will
120(X)Banishing Breath
121(X)Benefits of Honor
122(R)Beset from All Sides
123(X)Calculated Risk
124(R)Casting Aside Honor
125(C)Combat at Court
126(R)Diplomacy Breaks Down
127(X)Disappearing World Style
128(X)Familiar Terrain
129(X)Fearless Devotion
130(X)Flight of No Mind
131(X)Hidden Machinations
132(C)Ideological Differences
133(R)Long Term Fruition
134(U)Not Yet Finished
135(U)Ornery
136(C)Planned Departure
137(U)Press the Advantage
138(R)Progressive
139(R)Redirecting Rage
140(X)Sanctioned Declaration
141(R)Show no Mercy
142(X)Show of Power
143(R)Spirited Dispute
144(C)Startling Lessons
145(C)Step Into the Fray
146(C)Streets of the Second City
147(R)Strength Remains
148(C)Strike First
149(C)Strike to Both Sides
150(R)Traditionalist
151(X)Uncovered Plans
152(X)Untouched Lands
153(X)Unwavering Resolve
154(X)Victory Through Deference
155(X)Your Past
156(X)Your True Nature
1(P)Kagako Sensei
2(P)Koiso Sensei
3(P)Kuroko Sensei
4(P)Ohsuki Sensei
5(P)Shibata Sensei
6(P)Tadanobu Sensei
7(P)Takeru Sensei
8(P)Tamoko Sensei
9(P)Tsujiken Sensei

The New Order

1(R)Devastating Betrayal
2(U)Seclusion
3(C)Contemplative Shrine
4(R)Delicate Forge
5(C)Developed Quarry
6(C)Earthborn Temple
7(U)House of No Tomorrow
8(U)Jade Bazaar
9(R)Lane of Immorality
10(U)Missing Caravan
11(C)Otomo Bureaucrat
12(C)Plain Library
13(C)Protected Temple
14(R)Remote Temple
15(U)Rich Vein
16(U)Shrine of the Colonies
17(C)The Toil of Zokujin
18(C)Weapon Artist
19(C)Hida Ayameko
20(U)Hida Kenjiro
21(R)Hida O-Win
22(C)Hiruma Toshi
23(U)Kaiu Akemi
24(R)Yasuki Makoto (Exp)
25(R)Daidoji Nozomi
26(U)Daidoji Tomomi
27(R)Daidoji Yurei
28(C)Doji Shimada
29(C)Doji Takato
30(U)Kakita Daitsu
31(R)Mirumoto Touya
32(C)Mirumoto Tsukino
33(U)Mirumoto Yoritama
34(U)Tamori Chikyu
35(C)Tamori Daiishu
36(R)Togashi Gozato
37(R)Akodo Raikitsu
38(C)Akodo Yuyama
39(U)Ikoma Ayumi (Exp)
40(R)Kitsu Suzaki
41(U)Matsu Hachiro (Exp)
42(C)Matsu Misato
43(U)Kitsune Gorikki
44(R)Kitsune Yoshioka
45(U)Tsuruchi Satou
46(R)Yoritomo Nishigori
47(C)Yoritomo Raiden
48(C)Yoritomo Yakuwa
49(U)Isawa Fujigawa
50(R)Isawa Nomura
51(R)Isawa Tenkawa
52(C)Kyuji
53(C)Shiba Kintaro
54(U)Shiba Koshiba
55(R)Bayushi Aggushi & Bayushi Janqu
56(C)Bayushi Irezu (Exp)
57(U)Bayushi Iyashi
58(U)Shosuro Yamazaki
59(R)Yogo Chijin
60(C)Yogo Gorobei
61(R)Daigotsu Takahide
62(C)Gyushi Kageto
63(U)Kokujin Dairu
64(C)Kokujin Kuchika
65(R)Susumu Issei
66(U)Susumu Kengo
67(C)Banished
68(C)Br'nn (Exp)
69(R)Iweko Miaka
70(R)Keppo (Exp)
71(U)Masajiro
72(R)The Abbot
73(R)Ide Hideshi
74(U)Ide Igo
75(C)Moto Chizura
76(R)Moto Nergui
77(U)Moto Tadasu
78(C)Shinjo Saeki
79(R)Anonymous Monk
80(U)Bound Spirit
81(C)Boyoh Spearmen
82(C)Gifted Officer
83(C)Hachiro's Legion
84(C)Jovial Ronin
85(C)Nezumi Remnants
86(U)Shinjo Archers
87(R)Trained Horsemen
88(R)Trained Swordsmen
89(R)Unliving Legion
90(U)Victorious Wave Men
91(U)Akumato
92(R)Demolisher
93(U)Forge Hammer
94(U)Iron Armor
95(R)Raiden O-Tsuchi
96(C)Saikatsu
97(U)Takatsume
98(C)Taketori
99(R)Tessen of the Tsunami Legion
100(U)Token of Affection
101(C)Tsuruchi Hankyu
102(C)Uguisu
103(C)Unfinished Blade
104(C)Bushido's Scourge
105(C)Fearsome Visage of the Earth
106(R)Fierce Blood of the Earth
107(R)Final Ruin
108(U)Fire Kami's Greed
109(R)Grasp the Mind
110(U)Purification of the Heart
111(R)Strength of the Fifth Ring
112(U)Touch of Lightning
113(C)A Desperate Struggle
114(U)A Good Death
115(R)A New Alliance
116(U)Battle of Wits
117(U)Besieged Fortifications
118(R)Brazen Disregard
119(C)Bring Them Forward
120(R)Cautious Contemplation
121(C)Courage Beyond Question
122(U)Dirty Tricks
123(U)Drawing First Blood
124(R)Emerald Ascension
125(C)Escalating Violence
126(U)Honed to a Razor's Edge
127(C)In Defense
128(R)Jade Ascension
129(C)New Factors
130(C)No One of Consequence
131(R)Obsidian Ascension
132(C)Ongoing Division
133(C)Open Ground
134(R)Overwhelming Offense
135(R)Priestly Feud
136(U)Return to Your Feet
137(U)Scouting Amid the Snow
138(R)Self and No Self
139(R)Serenity
140(C)Sinister Deception
141(C)Springing the Ambush
142(U)Stay Behind Me
143(U)Sulphurous Swamps
144(R)The Soul of Man
145(U)The Thrill of Daring
146(C)Two Swords
147(R)Undermining the Otomo
148(R)Undone by the Enlightened
149(C)Unexpected Attack
150(R)Unforeseen Cost
151(C)Valiant Defense
152(C)We Are Not Yet Beaten
153(C)Zazen Meditation
154(U)Brotherhood Sensei
155(U)Seppun Tasuke
156(U)Shika Sensei